Porównanie

Czym się zajmujemy?

Platforma Nieruchomości w Bankowości zajmuje się skuteczną sprzedażą nieruchomości z rynku bankowego, egzekucyjnego oraz windykacyjnego.
Platforma jest odpowiedzią na potrzeby uczestników tego segmentów rynku oraz rozwiązaniem dla jego niskiej skuteczności  – promujemy, wspieramy  i efektywnie sprzedajemy nieruchomości, w tym nieruchomości „trudne” (w skutek zawiłych procesów egzekucyjnych, windykacyjnych lub polubownych).

Zależy nam, aby przeprowadzanie transakcji nieruchomości było jak najłatwiejsze i najprzyjemniejsze dla wszystkich stron – kupujących, uczestników postępowania; wierzycieli, dłużników, kancelarii i pozostałych uczestników rynku.

Każdego dnia notujemy tysiące odwiedzin potencjalnych nabywców nieruchomości, którym udzielamy wsparcia w procesie nabycia nieruchomości.

map_nwb.001

Efektywna sprzedaż

Stawiamy na efektywność. Podejmujemy skuteczne działania w celu dotarcia do potencjalnego nabywcy. Działamy mobilnie, towarzysząc klientom na każdym etapie zakupu nieruchomości. Nie czekamy na nabywcę - wychodzimy mu na przeciw!

Grupy inwestycyjne

Współpracujemy z grupami inwestycyjnymi oraz deweloperami na terenie całej Polski, dostarczając informacje o atrakcyjnych nieruchomościach z branży bankowej oraz windykacyjnej.

Obsługa klienta

Jesteśmy pierwszą linią kontaktu z potencjalnym nabywcą. Informujemy, negocjujemy, dostarczamy rzetelną informację w celu szybkiego i skutecznego przejścia przez procedurę zakupu nieruchomości.

Finansowanie zakupu

Pomagamy w pozyskaniu finansowania w możliwie najkrótszym czasie. Nasz system pozwala na wyjątkowo precyzyjne porównanie wybranych ofert kredytowych i wybór tej najlepszej dla danego inwestora.

Dokumentowanie

Wykonujemy profesjonalną dokumentację nieruchomości oraz monitorujemy jej stan rzeczywisty oraz prawny, przygotowując nieruchomości do bezproblemowego nabycia lub szybkiej sprzedaży.

Raportowanie sprzedaży

Nasz system umożliwia bieżące raportowanie sprzedaży w sposób zautomatyzowany. Generujemy raporty, kontrolujemy koszty, raportujemy przebieg sprzedaży w czasie rzeczywistym.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby od lat związane z branżą windykacyjną, które zbierały swoje doświadczenie współpracując z takimi podmiotami jak Kruk S.A., Intrum Justitia, Pekao S.A. oraz z dziesiątkami kancelarii komorniczych w Polsce.

Wyróżniamy się doskonałą znajomością rynku egzekucyjnego oraz prawa upadłościowego. Znamy i rozumiemy problemy egzekucji z nieruchomości.

Nasze działy marketingu oraz IT codziennie pracują nad personalizacją strategii sprzedażowych nieruchomości, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych oraz kanałów komunikacji.

Doskonała współpraca naszego zespołu przekłada się na wymierny wzrost sprzedaży nieruchomości, potwierdzony we współpracy z największymi bankami w Polsce.

Szymon Tomaszewski

Szymon Tomaszewski Founder & CEO , Nieruchomości w Bankowości

Zobacz profil