Przedzial cenowy Od Do

Porównanie

Działka gruntu zabud. bud. biurowym

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny
Wywoławcza789 000 PLN1 052 000 PLN/ oszacowanie

Opis

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM BIUROWY, 2-KONDYGNACYJNYM

Przedmiotem sprzedaży jest Nieruchomość gruntowa, działka ewidencyjna 7/70 o powierzchni 3887 m2, będąca własnością Skarbu Państwa oddana w użytkowanie wieczyste spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, będącą częścią Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na styku dwóch obszarów oznaczonych symbolem A36P (teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów) oraz 2KDWp (teren dróg wewnętrznych) zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Łęgnowo – Park Technologiczny w Bydgoszczy.

Na działce znajduje się budynek wybudowany w 1972 roku, 2-kondygnacyjny stanowiący własność użytkowania wieczystego, niepodpiwniczony o funkcji biurowej w części parterowej z częścią warsztatową i techniczną. Pow. użytkowa budynku zgodnie z pomiarami w dniu oględzin wynosi 836,70 m2

Więcej szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo.

Suma oszacowania wynosi 1 052 000,00 zł , zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 789 000,00 zł

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 105 200,00 zł.

Przewidywany termin licytacji: wrzesień/październik 2019

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ! PRZYGOTUJEMY CIĘ DO LICYTACJI I POMOŻEMY W ZAŁATWIENIU NIEZBĘDNYCH FORMALNOŚCI! OFERUJEMY ATRAKCYJNE FINANSOWANIE!

– – – – –

Pouczenie:

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację . Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Szczegóły

 • Icon
  Numer KW
  BY1B/00121654/0
 • Icon
  Powierzchnia
  3887 m²

Zaktualizowano Sierpień 26, 2019 w 3:01 pm

Dodatkowe informacje

 • Pow. działki: 3889 m2
 • Pow. użytkowa: 863,7 m2

Adres

 • Adres: Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny
 • Miasto: Bydgoszcz
 • Województwo kujawsko-pomorskie
 • Okolice: Chełmno, Koronowo, Nakło nad Notecią, Solec Kujawski
 • Kraj: Polska

Plany nieruchomości

 • Plan działki
 • GeoPortal

Plan działki

Cena: 789 000 PLN

Działka tworzy kontur regularny zbliżony do trapezu, położona na płaskim terenie, uzbrojona. Na działce znajduje się wybudowany w 1972 roku 2-kondygnacyjny budynek stanowiący własność użytkowania wieczystego.

 • Icon
  Powierzchnia:
  3887 m²

Skontaktuj się z agentem

Szymon Tomaszewski

Skontaktuj się z agentem

 • Szymon Tomaszewski
 • 505987770
  Inne ogłoszenia

  Wyślij zapytanie