Przedzial cenowy Od Do

Porównanie

Działka siedliskowa, zagroda, stadnina.

64-300 Boruja Kościelna, Polska
Wywoławcza:487 566 PLN oszacowanie731 350 PLN
Szymon Tomaszewski
Szymon Tomaszewski
505987770
Inne ogłoszenia

Opis

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Tomyślu Maciej Kozłowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17-07-2019 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Nowym Tomyślu z siedzibą przy Pl. Niepodległości 31, 64-300 Nowy Tomyśl, odbędzie się druga licytacja nieruchomości:

Siedlisko do zamieszkania, agroturystykę, na rancho z hodowlą zwierząt i uprawami, na stadninę, lub na małe zoo.

Położenie: 1h jazdy samochodem z Poznania, ok. 35 km od Buku i 10 minut do Nowego Tomyśla. Szybki wyjazd na autostradę A2 zapewnia komfort poruszania się zarówno na zachód i na wschód. Tylko 2,5 godziny jazdy do Berlina.

Okolica: Ta okolica to zagłębie producentów szparagów, chmielu i wyrobów z wikliny.

Opis nieruchomości: Działka o powierzchni ok. 3,39 ha, ciekawie zagospodarowana, opłotowana ogrodzeniem z desek, w stylu rancza. Wysadzonych sporo drzew iglastych i liściastych – daglezje, dęby, jodły kaukaskie, buki i inne. Na działce postawiony drewniany dom ogrzewany kominkiem. Na działce wygrodzona część dla zwierząt gospodarskich, paśnik np. dla koni oraz część pod uprawy ogrodowe warzyw i owoców.

Media: Prąd i Woda miejska oraz własna studnia z hydroforem.

Wydane Warunki Zabudowy na budynek wolnostojący mieszkalny jednorodzinny o pow. zabudowy do 150 m2 i budynek gospodarczo-inwentarski o pow. zabudowy do 100 m2 w technologii drewnianej Forma zabudowy:

– dachy dwuspadowe o nachyleniu 34-45 stopni,

– wysokość budynków: mieszkalny parterowy lub parterowy z poddaszem użytkowym do 8,5m gospodarczy parterowy do 7m,

– szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 15m.

Suma oszacowania wynosi 731 350,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 487 566,67 .

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ! PRZYGOTUJEMY CIĘ DO LICYTACJI I POMOŻEMY W ZAŁATWIENIU NIEZBĘDNYCH FORMALNOŚCI! OFERUJEMY ATRAKCYJNE FINANSOWANIE!

 

——–

Pouczenie:

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Zgodnie z art. 962 § 1. przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Szczegóły

 • Icon
  Użytkowa
  33858 m²
 • Icon
  Powierzchnia
  33848 m2

Zaktualizowano 17 lipca, 2019 w 10:00 am

Dodatkowe informacje

 • Działka: siedliskowa
 • Warunki zabudowy: Tak
 • Pow. działki: 33858 m2

Adres

 • Miasto: Boruja Kościelna, Nowy Tomyśl
 • Województwo wielkopolskie
 • Okolice: Gorzów Wielkopolski, Poznań, Wolsztyn
 • Kraj: Polska

Plany nieruchomości

Plan nieruchomości

Cena:

Działka o powierzchni ok. 3,39 ha, ciekawie zagospodarowana, opłotowana ogrodzeniem z desek, w stylu rancza. Wysadzonych sporo drzew iglastych i liściastych – daglezje, dęby, jodły kaukaskie, buki i inne. Na działce postawiony drewniany dom ogrzewany kominkiem. Na działce wygrodzona część dla zwierząt gospodarskich, paśnik np. dla koni oraz część pod uprawy ogrodowe warzyw i owoców.

 • Icon
  Powierzchnia:
  33858 m²

Geoportal

Cena:

 • Icon
  Powierzchnia:

Skontaktuj się z agentem

Szymon Tomaszewski

Skontaktuj się z agentem

 • Szymon Tomaszewski
 • 505987770
Inne ogłoszenia

Wyślij zapytanie