Przedzial cenowy Od Do

Działka zabud. budynkiem hali produkcyjnej

64-610 Boguniewo, Polska
Wywoławcza:557 800 PLN oszacowanie836 700 PLN
Szymon Tomaszewski
Szymon Tomaszewski
505987770
Inne ogłoszenia

Opis

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA

(zapytaj o dostępność nieruchomości)

Opis nieruchomości:

Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części Boguniewa, dojazd zapewnia nieutwardzona droga łącząca się w odległości ok. 1 km z asfaltową drogą gminną. Prawo własności gruntu działek nr 105/7, 106/5 o powierzchni 6499 m2, o płaski ukształtowaniu terenu i nieregularnym, zgeometryzowanym kształcie. Zasadnicza, zbliżona kształtem do prostokąta, część terenu zabudowana jest budynkiem o charakterze produkcyjnym z zapleczem biurowo – socjalnym oraz przylegającym do niego budynkiem magazynowym powstałym z pierwotnie istniejącej wiaty magazynowej.

W południowo-wschodniej części działek znajduje się betonowy plac składowy. Pozostały obszar jest nieutwardzony, miejscowo zagospodarowany zielenią ozdobną.

Część wschodnia nieruchomości, oddalona nieco od zabudowań ma charakter rekreacyjny – teren z zadbanym trawnikiem otoczony jest ciągiem drzew iglastych wzdłuż ogrodzenia.

Cały teren ogrodzony jest płotem wykonanym z prefabrykowanych elementów betonowych. Wjazd od strony północno-zachodniej zapewnia przesuwna brama stalowa z napędem elektrycznym. Przebieg ogrodzenia różni się nieznacznie od przebiegu geodezyjnych granic działek ewidencyjnych przede wszystkim w północno-zachodniej części nieruchomości.

Uzbrojenie nieruchomości:

wodociąg, kanalizacja lokalna (zbiorniki bezodpływowe), energia elektryczna. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem hali produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym, składającym się z kilku przylegających do siebie części o łącznej powierzchni użytkowej 1 059,6 m2. Kilkudziesięcioletnia zabudowa została rozbudowana i zmodernizowana w latach 2002-2003 i w 2009 roku. Budynek parterowy, niepodpiwniczony, obejmuje pomieszczenia dwóch hal produkcyjnych, do których przylega zaplecze socjalne i kotłownia (piec na paliwo stałe).

Od strony północnej do hal przylega dobudowana, niższa część biurowa obejmująca wiatrołap, dwa pomieszczenia administracyjno-biurowe, salę konferencyjną, zaplecze sanitarno-socjalne i pokój wypoczynkowy.

Na tyłach hal produkcyjnych znajduje się ponadto budynek magazynowy o pow. 106,01 m2 powstały z pierwotnie istniejącej wiaty magazynowej. Do wiaty zamontowano ściany osłonowe z blachy trapezowej, które zostały ocieplone styropianem, a dostęp umożliwiają dwie bramy dwuskrzydłowe w konstrukcji stalowej.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo.

Suma oszacowania wynosi 836 700,00 zł , zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 557 800,00 zł .

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 83 670,00 zł.

ZADZWOŃ! POMAGAMY W ZAŁATWIENIU WSZYSTKICH FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z ZAKUPEM ORAZ OFERUJEMY ATRAKCYJNE FINANSOWANIE!

Pouczenie:

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację . Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Szczegóły

 • Icon
  Numer KW
  PO1O/00021499/0
 • Icon
  Użytkowa
  6499 m²
 • Icon
  Powierzchnia
  6499 m2

Adres

 • Miasto: Boguniewo, Oborniki, Rogoźno
 • Województwo wielkopolskie
 • Okolice: Pniewy, Poznań, Szamotuły, Wągrowiec
 • Kraj: Polska

Plany nieruchomości

Wymiary

Cena: 557 800 PLN

Prawo własności gruntu działek nr 105/7, 106/5 o powierzchni 6499 m2, o płaski ukształtowaniu terenu i nieregularnym, zgeometryzowanym kształcie. Zasadnicza, zbliżona kształtem do prostokąta, część terenu zabudowana jest budynkiem o charakterze produkcyjnym z zapleczem biurowo – socjalnym oraz przylegającym do niego budynkiem magazynowym powstałym z pierwotnie istniejącej wiaty magazynowej. W południowo-wschodniej części działek znajduje się betonowy plac składowy. Pozostały obszar jest nieutwardzony, miejscowo zagospodarowany zielenią ozdobną. Część wschodnia nieruchomości, oddalona nieco od zabudowań ma charakter rekreacyjny – teren z zadbanym trawnikiem otoczony jest ciągiem drzew iglastych wzdłuż ogrodzenia.

 • Icon
  Powierzchnia:
  6499 m²

GeoPortal

Cena:

 • Icon
  Powierzchnia:

Wideo

Skontaktuj się z agentem

Szymon Tomaszewski

Skontaktuj się z agentem

 • Szymon Tomaszewski
 • 505987770
Inne ogłoszenia

Wyślij zapytanie