Porównanie

Naszym zadaniem jest udzielenie wsparcia na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomagamy zaoszczędzić czas oraz zoptymalizować koszty związane z zakupem nieruchomości, jak i realizacją inwestycji.

W JAKI SPOSÓB WSPIERAMY ZAKUP?

Wyszukujemy nieruchomości.

Platforma Nieruchomości w Bankowości, to setki okazji inwestycyjnych nieruchomości. Zaufaj naszym doradcom – Powiedz nam jakiej nieruchomości poszukujesz, a my dostarczymy Tobie oferty nieruchomości szyte na miarę – o największym potencjale inwestycyjnym!

 

Załatwiamy formalności.

Znamy procedury i zawiłości zakupu w trybie egzekucji z nieruchomości oraz pozostałych trybów sprzedaży. Jesteśmy pierwszą linią kontaktu z wierzycielem, komornikiem, bądź właścicielem. Gromadzimy i dostarczamy niezbędne informacje do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Formalności upraszamy do niezbędnego minimum. Z nami nabycie nieruchomości staje się prostsze!

 

Finansujemy zakup nieruchomości.

Potrzebujesz finansowania? Wiemy, które banki sfinalizują Twój zakup. Nasz system umożliwia szybkie pozyskanie ofert od naszych banków – partnerów. Dla Ciebie prześwietlamy oferty nawet 20 banków jednocześnie.

nieruchomosci_w_bankowosci_inwestorzy

Długoterminowe projekty inwestycyjne wymagają odpowiedniej obsługi na etapie planowania. Zaufaj naszym, doświadczonym specjalistom.

WYCENIAMY NIERUCHOMOŚCI

Nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy majątkowi świadczą usługi na terenie całego kraju, w zakresie wyceny nieruchomości w formie operatu szacunkowego lubi opinii o wartości.

Zapytaj o wycenę

SZACUJEMY RENTOWNOŚĆ

Dobra inwestycja powinna przynosić oczekiwany zwrot. Nasi specjaliści oszacują rentowność inwestycji, aby porównać różne opcje i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.

Skontakuj się z nami

MONETYZUJEMY PROJEKTY

Pomagamy wdrażać różne strategie zarabiania na nieruchomościach. Od zarabiania na wynajmie, poprzez flipy, aż po strategie długoterminowe wzrostu i podnoszenia wartości nieruchomości.

Skontakuj się z nami

TWOJA INWESTYCJA - NASZ WSPÓLNY SUKCES!

Projekty inwestycyjne w sektorze nieruchomości są przedsięwzięciami determinowanymi przez trzy główne czynniki:

  • funkcja nieruchomości
  • czynniki techniczno-prawne związane z obiektem
  • lokalizacja nieruchomości

Warunkiem sukcesu realizacji projektu inwestycyjnego jest zatem dokładna analiza oraz weryfikacja znaczenia tych właśnie czynników w kontekście następujących parametrów: czasu realizacji, kosztów projektu i jego jakości.

Sukces projektu to umiejętne wykorzystanie parametrów nieruchomości.

Szukasz wsparcia w zarządzaniu projektem?

zarądzanie_nieruchomości_w_bankowości.001

WSPÓŁPRACA

finanse.001-1-500x100
telefon.001