Porównanie

Naszą rolą jest budowanie nowej kultury w obrocie nieruchomościami. W Nieruchomości w Bankowości szanujemy naszych klientów i ich pieniądze ulokowane w portfelach nieruchomości. Za tym szacunkiem idzie wola działania, aktywna sprzedaż, budowanie strategii sprzedaży nieruchomości i szukanie coraz to nowszych rozwiązań.

JAKIE PROBLEMY ROZWIĄZUJEMY?

Niska skuteczność egzekucji z nieruchomości.

Wobec rosnącej ilości obowiązków i oczekiwań względem kancelarii komorniczych oraz wadliwego systemu, szanse na skuteczną egzekucję z nieruchomości maleją. Nasze działania przekładają się na szybkość i skuteczność w działaniu oraz efektywną sprzedaż.

Brak potencjalnych nabywców.

Najczęstszą przyczyną nieskutecznej egzekucji z nieruchomości jest brak potencjalnych nabywców, wynikający z wątpliwego zasięgu obwieszczeń o licytacjach. Nasze działania przekładają się na skokowy wzrost zainteresowania sięgający nawet kilkuset tysięcy odwiedzających.

Zawiłość procesów egzekucyjnych.

Zawiłość procesów sprawia, że często nabywca wycofuje się na starcie pomimo znalezienia odpowiedniej nieruchomości. Nasz zespół tworzą osoby biegłe w zakresie upadłości i egzekucji, towarzyszące klientom na każdym etapie zakupu.

sprzedaliśmy 42% nieruchomości

MAKSYMALIZACJA CENY

Stosujemy politykę maksymalizacji zysków ze sprzedaży, która wynika m.in. ze skokowego wzrostu zainteresowania ofertą, co przekałada się na wzrost konkurencyjności.

SZYBKA SPRZEDAŻ

Nasze działania przekładają się pozytywnie na czas procesowania sprzedaży różnych typów nieruchomości. Jak to robimy? Napisz do nas

Skontakuj się z nami

NISKIE KOSZTY

Oferujemy alternatywne rozwiązania w kwestii rozliczeń, dostosowane do indywiudalnych preferencji wierzyciela. Nasz system umożliwia bieżącą kontrolę kosztów oraz raportowanie.

JAKIE NIERUCHOMOŚCI SPRZEDAJEMY?

Sprzedajemy wszelkie typy nieruchomości, w tym nieruchomości nietypowe i trudnodostępne, a także nieruchomości tzw. „trudne” – sprzedawne na drodze postępowania upadłościowego lub egzekucyjnego.

Skracamy czas potrzebny na sprzedaż.

Dla porównania, średni czas potrzebny na sprzedaż mieszkania na rynku wtórnym w Polsce wynosi 126 dni (dla porównania nasz wynik to 42 dni), natomiast domu – 225 dni (nasz wynik 74 dni). Oszczędzamy Twój czas.

Brak dokumentacji? Nie ma problemu.

Nasi pracownicy są biegli w zakresie sporządzania dokumentacji nieruchomości. Czytamy i interpretujemy dokumenty oraz mapy, jesteśmy pierwszą linią kontaktu z urzędami oraz starostwami.

jakie_nieruchomosci_sprzedajemy_nieruchomosci_w_bankowości.001

WSPÓŁPRACA

finanse.001-1-500x100
telefon.001