Naszą rolą jest budowanie nowej kultury w obrocie nieruchomościami. W Nieruchomości w Bankowości szanujemy naszych klientów i ich pieniądze ulokowane w portfelach nieruchomości. Za tym szacunkiem idzie wola działania, aktywna sprzedaż, budowanie strategii sprzedaży nieruchomości i szukanie coraz to nowszych rozwiązań.

JAKIE PROBLEMY ROZWIĄZUJEMY?

Niska skuteczność egzekucji z nieruchomości.

Wobec rosnącej ilości obowiązków i oczekiwań względem kancelarii komorniczych oraz wadliwego systemu, szanse na skuteczną egzekucję z nieruchomości maleją. Nasze działania przekładają się na szybkość i skuteczność w działaniu oraz efektywną sprzedaż.

Brak potencjalnych nabywców.

Najczęstszą przyczyną nieskutecznej egzekucji z nieruchomości jest brak potencjalnych nabywców, wynikający z wątpliwego zasięgu obwieszczeń o licytacjach. Nasze działania przekładają się na skokowy wzrost zainteresowania sięgający nawet kilkuset tysięcy odwiedzających.

Zawiłość procesów egzekucyjnych i upadłościowych.

Zawiłość procesów sprawia, że często nabywca wycofuje się na starcie pomimo znalezienia odpowiedniej nieruchomości. Nasz zespół tworzą osoby biegłe w zakresie upadłości i egzekucji, towarzyszące klientom na każdym etapie zakupu.

nieruchomosci-w-bankowosci.pl-stats

ZWIĘKSZAMY PRZYCHODY

ZE SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

SZYBKO I EFEKTYWNIE

SPRZEDAJEMY NIERUCHOMOŚCI

MINIMALIZUJEMY KOSZTY

ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI

JAKIE NIERUCHOMOŚCI SPRZEDAJEMY?

Sprzedajemy wszelkie typy nieruchomości, w tym nieruchomości nietypowe i trudnodostępne, a także nieruchomości tzw. „trudne” – sprzedawane na drodze postępowania upadłościowego lub egzekucyjnego.

Skracamy czas potrzebny na sprzedaż.

Dla porównania, średni czas potrzebny na sprzedaż mieszkania na rynku wtórnym w Polsce wynosi 126 dni (dla porównania nasz wynik to 42 dni), natomiast domu – 225 dni (nasz wynik 74 dni). Oszczędzamy Twój czas.

Brak dokumentacji? Nie ma problemu.

Nasi pracownicy są biegli w zakresie sporządzania dokumentacji nieruchomości. Czytamy i interpretujemy dokumenty oraz mapy, jesteśmy pierwszą linią kontaktu z urzędami oraz starostwami.

jakie_nieruchomosci_sprzedajemy_nieruchomosci_w_bankowości.001

WSPÓŁPRACA

finanse.001-1-500x100
telefon.001