Przedzial cenowy Od Do

Budynek mieszkalno – usługowy w Zakopanem

Nowotarska 21, 34-511 Zakopane, Polska
Wywoławcza:1 375 908 PLN Oszacowanie1 834 545 PLN
Szymon Tomaszewski
Szymon Tomaszewski
505987770
Inne ogłoszenia

Opis

BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY W CENTRUM ZAKOPANEGO

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w obr. 4 Zakopane, gm. Zakopane, powiat tatrzański składająca się z działki nr 357/5 o pow. 0,0698 ha zabudowanej budynkiem mieszkalno – usługowym przy ul. Nowotarskiej.

Działka ogrodzona – ogrodzenie murowane, obłożone kamieniem z wypełnieniem stalowym kutym oraz siatką stalową i ogrodzeniem stalowym panelowym, częściowo płaska oraz z niewielkim nachyleniem, budynek mieszkalno– usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 292,3m2. Budynek mieszkalny z 7 pokojami gościnnymi łącznie 26 miejsc noclegowych. Pokoje z łazienkami. Obiekt parterowy, podpiwniczony z poddaszem użytkowym dwukondygnacyjnym, o konstrukcji mieszanej – murowo – drewnianej, fundamenty i ściany podpiwniczenia murowane z cegły i kamienia cz. obłożone kamieniem elewacyjnym, pozostałe kondygnacje w całości z płazów, ocieplone i otynkowane, kryty dachem o konstrukcji drewnianej. Obiekt z lat 60-tych XX w po remoncie i modernizacji w ogólnym zadowalającym stanie technicznym, standard typowy przeciętny. Wg MPZP działka poł. w t. zab. usługowej. Dostęp do drogi publicznej po działce drogowej nr 508/2 – z ul. Nowotarskiej.

Budynek posiada instalacje elektryczne, wodno- kanalizacyjne, CO z pieca na ekogroszek, teletechniczne, instalacje odgromowe. Nieruchomość składa się z działki nr 508/2 o pow. 0,0180 ha i stanowi drogę dojazdową do działki nr 357/5 oraz sąsiednich, utwardzona, o nachyleniu stoku w kier. płn-zach.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo.

Suma oszacowania wynosi  1 834 545,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  3/4  sumy oszacowania i wynosi 1 375 908,75  zł .  

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 183 454,50 zł.

PRZYBLIŻONY TERMIN LICYTACJI: IV kwartał 2019

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ! PRZYGOTUJEMY CIĘ DO LICYTACJI I POMOŻEMY W ZAŁATWIENIU WSZYSTKICH FORMALNOŚCI! OFERUJEMY ATRAKCYJNE FINANSOWANIE!

– – – – –

Pouczenie:

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację . Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Szczegóły

 • Icon
  Numer KW
  NS1Z/00043838/4 NS1Z/00017550/0
 • Icon
  Użytkowa
  698 m²
 • Icon
  Powierzchnia
  698 m2

Dodatkowe informacje

 • Udział w drodze: Tak
 • Pow. działki: 698 m2
 • Pokoje z łazienkami: Tak
 • Ilość miejsc: ok. 30

Adres

 • Miasto: Zakopane
 • Województwo małopolskie
 • Okolice: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin
 • Kraj: Polska

Skontaktuj się z agentem

Szymon Tomaszewski

Skontaktuj się z agentem

 • Szymon Tomaszewski
 • 505987770
Inne ogłoszenia

Wyślij zapytanie