Przedzial cenowy Od Do

Działka 0,12 ha zabud. domem jednorodzinnym

Graniczna 12A, 05-500 Piaseczno, Polska
Wywoławcza:607 728 PLN oszacowanie920 800 PLN
Szymon Tomaszewski
Szymon Tomaszewski
505987770
Inne ogłoszenia

Opis

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM ORAZ BASENEM

Przedmiotem sprzedaży jest Nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z dz. ew. nr 13 o powierzchni 1199m2, oraz dz. ew. nr 12/2 o powierzchni 283m2, Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 247m2, powierzchni użytkowej 282,6m2, powierzchni pomieszczeń gospodarczych: 117,2m2. Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę budynku basenu o powierzchni zabudowy ok. 283m2. Rękojmię należy uiścić najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Więcej szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo.

Suma oszacowania wynosi 920 800,00 zł , zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 607 728,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 92 080,00 zł.

Przewidywany termin licytacji: sierpień 2019

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ! PRZYGOTUJEMY CIĘ DO LICYTACJI I POMOŻEMY W ZAŁATWIENIU NIEZBĘDNYCH FORMALNOŚCI! OFERUJEMY ATRAKCYJNE FINANSOWANIE!

– – – – –

Pouczenie:

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację . Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Szczegóły

 • Icon
  Numer KW
  Na zapytanie
 • Icon
  Użytkowa
  1199 m²
 • Icon
  Powierzchnia
  1199 m2

Adres

 • Miasto: Piaseczno
 • Województwo mazowieckie
 • Okolice: Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Żabia Wola
 • Kraj: Polska

Plany nieruchomości

Plan nieruchomości

Cena: 607 728 PLN

Nieruchomość gruntowa zabudowana, składjąca się z dz. ew. nr 13 o powierzchni 1199m2, oraz dz. ew. nr 12/2 o powierzchni 283m2, Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 247m2, powierzchni użytkowej 282,6m2, powierzchni pomieszczeń gospodarczych: 117,2m2. Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę budynku basenu o powierzchni zabudowy ok. 283m2.

 • Icon
  Powierzchnia:
  1199 m²

Geoportal

Cena:

 • Icon
  Powierzchnia:

Skontaktuj się z agentem

Szymon Tomaszewski

Skontaktuj się z agentem

 • Szymon Tomaszewski
 • 505987770
Inne ogłoszenia

Wyślij zapytanie