Przedzial cenowy Od Do

Działka usługowa, produkcyjno – składowiskowa

Mazurska, 05-500 Piaseczno, Polska
Cena:3 500 000 PLNOszacowanie 4 128 000 PLN
Szymon Tomaszewski
Szymon Tomaszewski
505987770
Inne ogłoszenia

Opis

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowo – produkcyjno – składowiskowym.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności gruntu stanowiącego działkę o pow. 7 966 m2, położonego w Piasecznie,  przy ul. Mazurskiej 14 (pow. piaseczyński, woj. mazowieckie).

Działka położona w zasięgu następujących mediów gminnych: energia elektryczna i sieć telekomunikacyjna. W dalszej odległości znajdują się woda (wzdłuż działki przebiega projektowana linia) i kanalizacja.

Przedmiotowa działka położona jest we wschodniej, przemysłowej części miasta, przy ul. Mazurskiej o nawierzchni gruntowej, w odległości ok. 500 m od ul. Armii Krajowej – drogi krajowej nr 79 oraz w odległości niespełna 1,5 km od centrum Piaseczna. W sąsiedztwie zabudowa magazynowo-produkcyjna, pojedyncza zabudowa mieszkaniowa i tereny niezabudowane, w tym rzeka Jeziorka.

Dojazd do działki z drogi krajowej nr 79 odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej początkowo asfaltem, dalej płytami betonowymi. Ostatnie 50 m to droga gruntowa. Przystanki autobusowe komunikacji publicznej znajdują się w odległości ok. 1 km.

Zgodnie z Uchwałą nr 330/XIII/2015 Rady Miejskiej W Piasecznie z dnia 21 października 2015 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Piaseczna działka położona jest w obszarze oznaczonym na rysunku planu symbolem 1U/PS – tereny nieuciążliwych usług i produkcyjno- składowych oraz częściowo w obszarze oznaczonym na rysunku planu symbolem 1ZP – tereny zieleni częściowo urządzonej.

Nieruchomość posiada wstępny projekt koncepcyjny zabudowania terenu halą produkcyjno magazynową oraz budynkiem socjalno-biurowym:

Pow. zabudowy: 2010 m2, w tym:

Projektowana hala magazynowa: 1728 m2

Projektowana część socjalno-biurowa: 282 m2

Pow. utwardzeń: 1697 m2, w tym:

Dróg: 1456 m2

Chodników i opasek:  85 m2

Miejsc postojowych: 67

 

Wartość rynkowa prawa własności nieruchomości wynosi: 4 128 000 zł

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. POMAGAMY W POZYSKANIU ATRAKCYJNEGO FINANSOWANIA.

Szczegóły

 • Icon
  Numer KW
  Na zapytanie
 • Icon
  Użytkowa
  7966 m²

Adres

 • Adres: Piaseczno, Mazurska
 • Miasto: Piaseczno
 • Województwo mazowieckie
 • Okolice: Góra Kalwaria, Janki, Józefosław, Konstancin-Jeziorna, Raszyn, Warszawa
 • Kraj: Polska

Plany nieruchomości

 • Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Cena:

Niezabudowana działka o pow. 7 966 m2, kształt regularny, zbliżony wydłużonego trapezu prostokątnego. Teren w większości płaski. Od drogi pojedyncze brzozy i świerki, dalej roślinność trawiasta i samorosłe drobne drzewa i krzewy. Działka położona w zasięgu następujących mediów gminnych: energia elektryczna i sieć telekomunikacyjna. W dalszej odległości znajdują się woda (wzdłuż działki przebiega projektowana linia) i kanalizacja. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Mazurskiej.

 • Icon
  Powierzchnia:

Wideo

Skontaktuj się z agentem

Szymon Tomaszewski

Skontaktuj się z agentem

 • Szymon Tomaszewski
 • 505987770
Inne ogłoszenia

Wyślij zapytanie