Przedzial cenowy Od Do

Startup z branży IT poszukuje inwestora

Słupsk, Polska
Minimalna kwota: 1 000 000 PLN
Szymon Tomaszewski
Szymon Tomaszewski
505987770
Inne ogłoszenia

Opis

Spółka, w skład której wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT oraz marketingu, prowadząca projekt, poszukuje zastrzyku finansowego, niezbędnego, aby kontynuować działalność – rozwijać opracowaną aplikację mobilną i prowadzić ekspansję wdrożeniową na terenie całego kraju. W tym celu otwiera się na wejście wejście do spółki inwestora kapitałowego, który dostarczy środków na realizację celu.

Spółka, stworzyła i sukcesywnie wdraża aplikacje mobilne dla mieszkańców gmin i miast, będące otwartymi platformami mobilnymi dla wszystkich uczestników życia społeczno-gospodarczego, tj. samorządu, instytucji samorządowych, różnych organizacji i firm prywatnych.

Zadaniem aplikacji jest dostarczanie użytkownikom istotnych informacji dotyczących gminy, w której mieszkają oraz umożliwienie szybkiej, dwukierunkowej komunikacji mobilnej z samorządem oraz innymi organizacjami i firmami działającymi na jej terenie.

Silnym bodźcem w kierunku rozwoju aplikacji jest obecna sytuacja na rynku spowodowana pandemią, w skutek której komunikacja wielokierunkowa w instytucjach i firmach z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, wydaje się być narzędziem pożądanym i niezbędnym.

Komunikacja mobilna jest szybka i wygodna. Aplikacja mobilna zainstalowana na smartfonie lub w tablecie jest stale aktywna i komunikuje się z użytkownikiem za pomocą powiadomień Push, co jest bardzo efektywne i korzystne.

Model biznesowy oparty jest na ekspansji wdrożeniowej docelowo w wielu gminach w Polsce. Daje to spektakularne możliwości rozwoju i biznesu. Przychody generowane są dzięki udostępnieniu aplikacji do korzystania przez samorządy i firmy prywatne.

Abonamenty są zróżnicowane ze względu na zakres wykorzystania przestrzeni w aplikacji oraz rodzaj dostępnych narzędzi marketingowych. Firmy, które będą potrzebowały większego zasięgu niż teren własnej gminy, będą mogły korzystać również z innych aplikacji, wdrożonych w innych lokalizacjach.

Aplikacja, została zaprojektowana w ten sposób, aby dostarczyć samorządom narzędzi wspomagających zarządzanie gminą poprzez lepszą komunikację z mieszkańcami.

Firmy mogą korzystać z wbudowanego intranetu mobilnego do lepszej komunikacji wewnętrznej z pracownikami.

W okresie od inauguracji aplikacji na początku 2019 roku do teraz spółka zdobyła sporo doświadczenia i wiedzy, dzięki którym chce zmodyfikować aplikację w taki sposób, aby uczynić ją nowocześniejszą i lepiej odpowiadającą na potrzeby użytkowników oraz instytucji i firm.

Firma przygotowała wiele wariantów planu finansowego dla inwestora – od 1 mln zł inwestycji. Różnią się one strukturą samej inwestycji. Plany sprzedażowe we wszystkich przypadkach są takie same, a tym samym zwrot z inwestycji będzie zrównoważony i atrakcyjny dla każdego z inwestorów

Zapraszamy do kontaktu

Szczegóły

Dodatkowe informacje

  • Kapitał : od 1 mln zł
  • Warunki: do uzgodnienia

Udogodnienia

Adres

  • Województwo pomorskie
  • Kraj: Polska

Skontaktuj się z agentem

Szymon Tomaszewski

Skontaktuj się z agentem

  • Szymon Tomaszewski
  • 505987770
Inne ogłoszenia

Wyślij zapytanie